Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Метеролозите предвидуваат дека дневните температури ќе се движат во интервалот од 15 до 21 степен целзиусов. Утрво температурата се спушти на осум степени.
XS
SM
MD
LG