Достапни линкови

logo-print

Временска прогноза-сончево со слаб ветер


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево со слаб јужен ветер. Температура ќе се движи од 15 до 21 степен. Во Скопје времето ќе биде сончево со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG