Достапни линкови

logo-print

Во Скопје повторно известувачот Ричард Ховит


Известувач за Македонија во Европскиот парламент Ричард Ховит денеска во Скопје ќе има средба со заменик премиерот задолжен за европски прашања Фатмир Бесими.
Ховит, кој е во посета на Република Македонија и Бесими ќе имаат и средба со студентите од универзитетите во Република Македонија.
XS
SM
MD
LG