Достапни линкови

logo-print

Протест на првата годишнина од 24 декември


Група граѓански активисти со транспарент „Борбата продолжува“ протестираа пред Собранието на Македонија, за да ја одбележат годишнината од 24 декември, кога за време на носење на буџетот за 2013 од Собранието беа исфрлане пратеници и новинари.

XS
SM
MD
LG