Достапни линкови

logo-print

Времето сончево со утринска магла


Времето денеска ќе биде претежно сончево со слаб ветер од јужен правец. Во некои котлини ќе има појава на ниска облачност со утринска магла. Утринската температура се движи од минус девет до минус два, а дневната од пет до 11 степени.
XS
SM
MD
LG