Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Сончево време не очекува денеска со дневни температури во интервалот од пет до единаесет степени целзиусови. Метеролозите предвидуваат ветер од северен правец. Во Скопје слично време со дневна температура до шест степени.
XS
SM
MD
LG