Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево, попладне со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Дневната температура ќе се движи од девет до 13 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до девет степени.
XS
SM
MD
LG