Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде сончево


Времето утре во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од променлив правец.Утринската температурата ќе се движи од три до 11, а дневната од 17 до 26 степени.Во Скопје и околината сончево време, со утринска температура од шест и максимлана дневна дo 23 степен
XS
SM
MD
LG