Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен јужен ветер.Температурата ќе се движи од 16 до 24 степени.Во Скопје слично време, со температура до 22 степени.
XS
SM
MD
LG