Достапни линкови

logo-print

Хајд Парк - Името или ЕУ?


Европската комисија во новиот извештај за напредокот на Македонија бара брзо решавање на спорот со името со Грција. Ги прашавме граѓаните дали се за изнаоѓање на компромисно решение, односно промена на името, со цел влез во ЕУ?

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG