Достапни линкови

logo-print

Протест за поддршка на Мирослав Шиповиќ


Неколку стотици приврзаници на опозицијата протестираа во знак на солидарност со претседателот на Советот на општина Центар Мирослав Шиповиќ. Опозицијата бара Шиповиќ да се брани од слобода.

XS
SM
MD
LG