Достапни линкови

logo-print

Помошник генералниот секретар на НАТО во Македонија


Помошник генералниот секретар на НАТО за операции Стивен Еванс денеска ќе престојува во посета на Македонија. Тој, како што најави Министерството за одбрана, попладне ќе има средба со министерот Талат Џафери, по што ќе одржат заедничка прес конференција.
XS
SM
MD
LG