Достапни линкови

logo-print

Времето денеска врнежливо


Времето денеска ќе биде облачно со повремени врнежи од дожд. Утринската температура достигна 13 степени, додека во текот на денот температурата ќе се движи од 15 до 19 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG