Достапни линкови

logo-print

Марјанчо Николов за ребаланс на буџет


СДСМ со критики до власта дека со ребалансот на буџетот Макеоднија уште повеќе ќе се задолжи со што буџетскиот дефицит ќе биде 3,9 % од БДП.

XS
SM
MD
LG