Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево и топло време со слаб ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од 21 до 30 степени. Во Скопје слично време, со температура до 28 степени.
XS
SM
MD
LG