Достапни линкови

logo-print

Шпионажа или театарска претстава за народот?


Шпионска афера или отргнување на јавноста од реланите проблеми. Што мислат граѓаните за полициската акција „Шпион“, афера која со сензационалистички информации ги полни програмите на македонските медиуми. Погледнето го видеото и коментирајте.

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG