Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде променливо облачно


Времето ќе биде променливо облачно, со повремен локален дожд, посебно попладне.Температурата ќе се движи од 25 до 32 степени Целзиусови.
Во Скопје слично време со температура од 27 степени.
XS
SM
MD
LG