Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Утринската температура ќе го достигне седумнаесеттиот степен, додека во текот на денот температурите ќе се движат во интервалот од 25 до 30 степени целзиусови. Во Скопје слично време со дневни температури до 28 степени.
XS
SM
MD
LG