Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне се очекува локален дожд и грмежи. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од 24 до 36 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе достигне до 34 степени.
XS
SM
MD
LG