Достапни линкови

Времето денеска - сончево со мала облачност


Macedonia - Lake Ohrid, sunset, sun - Jun2012

Времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.Температурата ќе се движи од 25 до 33 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со температура до 32 степени
XS
SM
MD
LG