Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Утрово температурата спадна на шеснаесеттиот степен. Во текот на денот се очекуваат температури од 30 до 34 степени целзиусови
XS
SM
MD
LG