Достапни линкови

logo-print

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Утринската температура се движи околу дванаесеттиот степен додека во текот на денот температурите ќе достигнат околу 20 степени целзиусови
XS
SM
MD
LG