Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде со врнежи од дожд


Времето денеска претпладне ќе биде со повремени врнежи од дожд,кои во текот на денот ќе престануваат.Ќе дува слаб до умерен ветар од источен правец.Температурата ќе се движи од 12 до 22 степени.
XS
SM
MD
LG