Достапни линкови

logo-print

Времето денеска променливо со дожд и грмежи


Ќе биде променливо облачно со пообилен дожд и ретка појава на грмежи. Се очекува на места да наврнат повеќе од 20 литри на квадратен метар. Температурата ќе се движи од 15 до 25, во Скопје до 24 степени.
XS
SM
MD
LG