Достапни линкови

logo-print

Продолжува потрагата по урнатиот американски воен авион


Продолжува потрагата по членовите на екипажот на американски воен авион кој се урна во планините во Киргистан во близина на селото Чалдовар. Американските власти соопштија дека се уште не е јасна причината за падот на леталото.
XS
SM
MD
LG