Достапни линкови

Времето денеска-сончево и топлоДенеска во Македонија ќе биде сончево и топло со слаб до умерен јужен ветер. Температурата ќе се движи од 26 до 32 степени. Во Скопје ќе биде сончево со температура до 31 степен.
XS
SM
MD
LG