Достапни линкови

logo-print

Релативно мирно гласањето во Скопје


За разлика од некои други делови во Македонија, на гласачките места во Скопје, досега нема некои сериозни проблеми. Гласачите кои ги анкетиравме се со различни очекувања од идните локални власти.

XS
SM
MD
LG