Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде променливоВремето денеска во поголемиот дел од земјата ќе биде променливо облачно со повремени сончеви периоди, информира Управата за Хидро метролошки работи. Температурата ќе достигне до 19 степени.
XS
SM
MD
LG