Достапни линкови

logo-print

Осомничен за силување во Индија се обеси во затвор


Полицијата во Индија соопшти дека главниот осомничен за групното силување на жена во автобус во Њу Делхи се самоубил во притвор. Властите соопштија дека Расм Сиг се обесил во затворот денеска.
XS
SM
MD
LG