Достапни линкови

logo-print

Прекината потрагата по човекот кој пропадна во дупка


Илустрација

Илустрација

Спасувачките екипи во јужниот дел на американската држава Флорида ги прекинаа напорите за пронаоѓање на телото на мажот кој пропадна во дупка додека спиел во неговата спална во Тампа во четвртокот вечер. Триесет и шест годишниот Џеф Буш се претпоставува дека е мртов.
Лицата одговорни за јавната безбедност соопштија дека куќата ќе биде урната.
XS
SM
MD
LG