Достапни линкови

Дерала: Медиумите неподготвени го дочекаа и овој изборен процес


Јавните гласила се претвораат во мегафон за говорот на омраза кој еманира од политичките центри, вели претседателот на невладината организација „Цивил“, Џабир Дерала.

Категории

XS
SM
MD
LG