Достапни линкови

logo-print

Сончево време со локална облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од југоисточен правец. Температурата ќе се движи од два до десет степени.
XS
SM
MD
LG