Достапни линкови

logo-print

Зошто на протестите на СДСМ? (ВИДЕО)


СДСМ ги прошири протестите со тоа што отсега секојдневно ќе блокираат неколку улици низ центарот на Скопје. Некои граѓани ги подржуваат протестите од идеолошки, а некои од практични причини. Скапа струја, парно ...

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG