Достапни линкови

logo-print

Времето денеска облачно


Времето денска ќе биде облачно со услови за дожд. Утрово температурата го достигна третиот степен додека дневните температури ќе се движат во интервалот од еден дод евет степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG