Достапни линкови

logo-print

Сончево време со појава на магла


Времето денеска ќе биде сончево, а по одделни котлини ќе има појава на магла. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од четири до 12 степени. Во Скопје ќе биде сончево, ќе дува слаб ветер од јужен правец и со температура до четири степени.
XS
SM
MD
LG