Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Сончево време не очекува денеска со умерена облачност со слаб до умерен ветер од променлив правец. Утринската температура падна под нулата на минус пет степени. Дневните температури ќе се движат во интервалот од нула до шест степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG