Достапни линкови

logo-print

Теута Арифи за одлуката на Советот на министри на ЕУ


Вицепремиерката Теута Арифи, оценува дека одлуката на Советот на ЕУ, по неколку години стагнација, дава нова рамка за почеток на преговорите со ЕУ.

XS
SM
MD
LG