Достапни линкови

logo-print

Владиниот тим по инвестиции во Лос Анџелес


Премиерот на Македонија, Никола Груевски

Премиерот на Македонија, Никола Груевски

Владиниот тим предводен од премиерот Никола Груевски денеска во Лос Анџелес ќе ги презентира можностите за инвестирање во Македонија.
Вчера на првиот ден од посетата на САД владиниот тим ги презентираше предностите на Македонија за отварање нов бизнис пред 60-ина компании од автомобилската индустрија во Детроит.
XS
SM
MD
LG