Достапни линкови

logo-print

Временска прогноза-облачно и дождливо


Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремен локален дожд, особено претпладне. Температурата ќе се движи од осум до 15 степени. Во Скопје слично време со температура до 13 степени.
XS
SM
MD
LG