Достапни линкови

logo-print

Сончево време со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од осум до 18 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе достигне до 16 степени.
XS
SM
MD
LG