Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево и свежо


Времето денеска ќе биде сончево и посвежо со мала локална облачност и со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од осум до четиринаесет степени.
XS
SM
MD
LG