Достапни линкови

logo-print

Временска прогноза-сончево и тивко


Времето ќе биде претежно сончево и тивко. По котлините во утринските часови ќе има појава на слаба магла. Температурата ќе се движи од 14 до 22 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со температура до 19 степени.
XS
SM
MD
LG