Достапни линкови

logo-print

Времето и натаму сончево


Времето ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од 17 до 25 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец и со температура до 24 степени.
XS
SM
MD
LG