Достапни линкови

logo-print

Сончево време со слаб ветер


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево со слаб до умерен ветер од северен правец. Температурите ќе бидат во интервалот од 22 до 28 степени.

Во Скопје слично време,со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG