Достапни линкови

logo-print

Разузнавач пронајден мртов во Скопје


Во Агенцијата за разузнавање вчера околу 15 часот од истрел од огнено оружје од непознати причини починал Јонче Груевски. Како што информира МВР, извршен е увид на местото на настанот а по налог на истражен судија телото е предадено за обдукција.
XS
SM
MD
LG