Достапни линкови

logo-print

Временска прогноза


Времето во Македонија ќе биде сончево, попладне со умерена локална облачност.
Температурата ќе се движи од 30 до 35 степени. Во Скопје слично време, со температура до 34 степени. Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 7.
XS
SM
MD
LG