Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево со слаб ветер


Времето ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од 24 до 31 степен.
Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG