Достапни линкови

logo-print

Видео од Азис на сајтот на судот во Москва


Непознати хакери го нападнале сајтот на судот во Москва, кој ги осуди на две години затвор членките на панк групата Пуси Рајот. Хакерите постирале пораки со подршка за трите осудени девојки, како и музичко видео на бугарскиот пејач Азис. Портпарол на судот потврди дека имало упад на нивниот сајт.
XS
SM
MD
LG