Достапни линкови

logo-print

Времето денеска топло и сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 26 до 35 степени.
XS
SM
MD
LG