Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Темепратурата ќе се движи од 25 до 37 степени. Во Скопје слично време, со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG